| anonim_4396 a întrebat:

Cate kilograme poate ridica John Cena?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

John cena poate ridica cat vrea, adica 400 kg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io am 12 ani si ridic 110 kg dar ma antrenez mult si am si haltere deci tretuie antrenament adica haltere si eu cand ma antrenez ma antrenez pana nu mai pot ridica nici macar 1 kg adica pana pic lat

| Fly2Sky a răspuns:

400-500

| raul_7584 a răspuns:

Eu am citit un articol unde o zis ca 348 de kg e maximu care a incercat pan ancum. Poate poate si mai mult.

| damaris a răspuns:

Nu stiu exact dar totsi poate ridica mult eu una il ador pe john cena plus imi plac muschii lui sunt f naturali

| xkellykellyx a răspuns:

John Cena poate ridica peste 200 si cv de kg eu ma uit la wwe si am vazut...happyhappy

| frost a răspuns:

Peste 200 de kilograme.