| mihai2092 a întrebat:

Ce inseamna telefon cu sistem de operare Bada? La ce se refera prin Bada?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sistemul de operare BADA este folosit de Samsung de fapt este al companiei Samsung cum este Symbian al companiei Nokia. Este bun insa nu se compara cu Android. Si se gaseste doar pe telefone Samsung. Si uite si site-ul oficial al sistemului de operare BADA unde poti sa afli mai multe http://www.bada.com/whatisbada/

1 răspuns:
| rraresh a răspuns:

Bada este un sistem de operare pentru telefoanele Samsung foarte asemanator cu android din puctul meu de vedere...