| ElgyarHany a întrebat:

Ce sa fac daca cardul de la stb (abonament) numele meu e scris gresit ce pot sa fac? ( sunt elev)

3 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Iti faci altul

| Bizon95 a răspuns:

Te duci sa il schimbi, si NU te lasi pana nu il schimba
motivul e relativ naspa: daca nasii vad nume diferit s-ar putea sa iti dea amenda ca nu e cardul tau

| UzzY475 a răspuns:

Si al meu are o litera gresita, dar nu am avut probleme, nu s-a uitat nimeni atat de atent. Daca numele tau e "Elgyar Hany" si ai o litera gresita, crede-ma ca vor intelege si controlorii laughing Nu cred ca mai exista inca 50 de personae cu numele tau in Bucuresti laughing. Si chiar daca se vor lua de tine ca e numele gresit, pot verifica in baza de date ca ai abonament.