| Pufi1999 a întrebat:

Ce spuneti despre telefonul nokia c3? E performant? Fundita! Scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| Alexxutsa a răspuns:

E super tare. Permite card, are radio. Bateria tine o saptamana. Camera e cam proasta. Dar in general e super bun. love struck

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un astfel de telefon mie mi se pare foarte bun are camera de 2 megapixeli(mi se pare de ajuns); wirelles; tastatura qwerty; deci destul de bun

| Raducu1 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_c3-3269.php poate te hotarasti singur.Eu zic ca e destul de tare!

| Pufi1999 explică:

Multumesc la toti.