| Upz0r3 a întrebat:

Cine are programula ala care il da in reclame la televizor..."Java dezbracator" dau funda.

3 răspunsuri:
| onlyforme a răspuns:

Am o intrebare tu crezi tot ce vezi? ala e fake toata ziua...numa sa te faca pe tine sa le cumperi produsu

| Upz0r3 explică:

Stiu cai prostie doar nu cred ca merge pus asa ceva pe telefon laughing))

| Diana1721 a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru. Ce o face? Asa am ajuns la intrebarea ta. Normal ca nu cred ca face asa ceva dar sunt curioasa ce face. Oricum, nu cred ca ar da cineva banii pe asa ceva. Dar, nu se stie. Poate iti va raspunde cineva.