| Shadow_6231 a întrebat:

Cine stie sa faca Server Privat De Metin? Pe IP as vrea...

8 răspunsuri:
| SăcsyLlamă a răspuns:

Google .

| Shadow_6231 explică:

As vrea sa ma ajute cineva prin team wiewer... dau fundintza sa lase aici ID lui de mes big grin

| skizz0 a răspuns:

Http://frzmetin2ro.servegame.com/reg.php e cel mai tare servar priva si e romanesc, e nou si se lucreaza cam des la el asta e singura parte naspa... poti sa-ti faci cate conturi vreii. si administratorul e de treaba. mult noroc daca vrei sa ma contactezi, contacteaza-ma pe forum ma gasesti sub acelasi nume,, skizz0"

| Shadow_6231 explică:

Mah deci voi nu intelegeti... vreau sa ma ajute cineva sa fac EU UN SV DE METIN... Dau fundha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a afla cum sa faci un sv privat intra aici:http://www.joci.in/account.php

| dani99 a răspuns:

Iti fac eu add dani_boss184 fac pentru iteme empiremt2 orcui XD big grin

| Mryi_Mari_1996 a răspuns:

Styu eu ti-l fac grtis ia id de mes:mari_mri(funda-pls)

| trutaflavius a răspuns:

Eu frate stiu alyn.alyn96 funda happy