| AnnaMaryStar a întrebat:

Cum aflu ce windows am?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Clik dreapta pe ''my computer''/proprietati si acolo afli ce windows ai si numarul de licenta ...tot! BY!

5 răspunsuri:
| anaana2323242 a răspuns:

Te duci pe desktop si dai click dreapta pe computerul meu...sii dai proprietes si acolo scrie Sistem : Windows... funda? tongue happy

| Allutwo a răspuns:

Ca sa aflii exact versiunea trebuie sa faci asa: apesi tasta de windows si R in acelasi timp iar in casuta care apare scrii "winver" (fara ghilimele) si dai Enter.

| piciuk a răspuns:

Click dreapta pe My Computer, apoi properties si iti afiseaza o fereastra.trebuie sa scrie acolo ce windows ai.

| Andreea_3722 a răspuns:

Pai scrie cand iti deschizi calculatorul(laptopul)