| mara_9541 a întrebat:

Cum pot deschide un fisier(document)daca e scris ppt sau pps? Imi trebuie ceva program sa pot deschide si citi ce e acolo?

4 răspunsuri:
| andrei_5514 a răspuns:

Pentru a vedea fisiere pps (PowerPointShow), iti trebuie cel putin un PowerPoint Viewer (http://www.microsoft.com/......tails.aspx iar pentru a vedea si modifica PPT (sursa unui PPS), ai nevoie de PowerPoint (din pachetul Microsoft Office)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie Power Point. Ar trebui sa il ai daca ai instalat Office 2003 sau 2007

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Se deschide cu PowerPoint. Trebuie să ai instalat Office-ul.

| unicka a răspuns:

Da iti trebuie microsoft powerpoint (ppt). sau pentru pps (powerpoint mediashow)! pps se foloseste pentru poze-diapozitive mai mult.