| emoboy a întrebat:

Cum pot pune mai multe poze intr-una? Ce program imi trebuie?

5 răspunsuri:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Photoscape
funda?

| Zzoomless7 a răspuns:

Picasa...
Photoshop...

| BloodPrison a răspuns:

Bună!
Păi este foarte simplu:îţi trebuie programul pentru imagini PHOToSCAPe.
Sper că te-am ajutat!
Pa, pa!

| ASimpleUser a răspuns:

Photoscape
fundita?

| Tsiitsix3 a răspuns:

Toti zic Photoscape.Dar u nu ai cum sa stii cum se face.Iti explic:Xca asa ziceam si eu photoscape. si nu stiai unde sa dai.Deci iei Photoscape-ul de pe net,, download photoscape''il iei.si alegi o poza. dupa unde pui inimi si alea dai la ultimulscris de sus.scrie ceva cu photo.si acolo mai elgi o poza si o puyi pe poza ta.Sau mai merge tot pe la photoscape am uitat cm se numea dai la o chestie unde iti apar mai multe patrate in poza si acolo pui mai multe poze. Fundha plzz:X