| laura_2327 a întrebat:

Cum pot sa downloadez muzica (gratis si legal ) pentru telefon?
de pe ce sit?

37 răspunsuri:
| Maria_1984 a răspuns:

Bai!
ati bagat'o de tot in ceata pe fatastraight face
1.de pe mobile-byte-soft ala nu poti downloada pe mobil ci in pc
2.trebuie sa-ti faci si cont(bine, asta e ok)
3. ea a spus gratis.chiar daca si legal, asa ca musicnonstop.ro nu e o alternativastraight face

Aveam si eu nevoie de raspunsul asta!

| SilvyanO a răspuns:

Http://PeTelefon.com - Gasesti orice melodie si site-ul e foarte usor de folosit si de pe telefon :)

Răspuns utilizator avertizat
| Specialist a răspuns:

Www.ALLmuzica.com/sonerii.php si zedge.net 1 site poti lua ceva sonerii romanesti unele jiar super funny :)) vezi aici Daaaaa-teeeeee jos din PAT http://www.allmuzica.com/......_3913.html =)))))

| cristinika a răspuns:

Scrie pe google muzica download free si da clic pe ce gasesti, iti vor aparea mai multe site-uri.

| Andreea_6619 a răspuns:

Intrii pe mobil pe www.waptrik.com;) acolo ai tot ce vrei