| pavel36 a întrebat:

Cum sa descarc un anti virus gratis?

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Www.avast.com... cel mai bun antivirus, e si in limba romana, simplu de utilizat

Distractie placuta :) si un weekend placut

4 răspunsuri:
| Piscotel a răspuns:

Avira e un antivirus gratis.
intri pe google, scrii avira si bam tongue

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Http://www.free-av.com/......virus.html

| Leea1234 a răspuns:

Eu am avut McAfee -a fost bun ,foarte bun...dar nu l-am avut gratis decat 2 luni (69 euro pentru.an...SCUMP!)
apoi la sfatul unui user tpu am descarcat avast ,la fel e bun si usor de folosit ,dar gratis il ai doar 2 luni (45 euro -1an acceptabil)
acum am descarcat avira e gratis si pana acum nu am avut probleme,eram pe punctul de a lua doi virusi ,dar cu ajutorul AVIRA l-am eliminat!
concluzie:
avira -e gratis si bun
http://www.free-av.com/en/download/index.html
si alegi casuta unde este o bulina rosie unde scrie "free„

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms foarte mult pentru sfat DEEA GHIORGHIU acum incerc sa descarc si e cel mai bun antivirus avira gratis si bun!