| DJohnny a întrebat:

Cum sterg un videoclip de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| RomaniaTutoriale a răspuns:

Deci intri pe profilul contului tau de youtube, dai la Manager Video, apoi langa filmuletul postat iti apare o casuta, apoi selectezi casuta din dreptul videoclipului pe care vrei sa il stergi, iar apoi dai la "Actiuni" si dai "Stergeti". Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| suMRed34 a răspuns:

Intri in contul de youtube, te uiti sus in colt in dreapta, dai la manager video si langa filmulet apare o casuta. Dai click pe casuta, dai click pe actions si dai erase video. Bafta!