| anonim_4396 a întrebat:

Daca un driver este pentru windows 7 merge si pe windows 8?
Ofer funda!

8 răspunsuri:
| Bοgdαη a răspuns:

Nu deoarece sunt 2 siteme diferite.Este ca si cum ai spune : daca un driver este pentru vista merge si pentru xp? dar daca este driverul placii video, de sunet, etc merge driverul indiferent de ce windows ai avea! Bafta!

| MrLobaLoba a răspuns:

Da, merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e calculatorul e bun si merge bine pe win 7 nu-ti fa probleme ca o sa mearga foarte bine si pe win 8. dar eu iti sugerez sa ramai la 7, e mult mai clar si esti obisnuit cu el...

| Niiiicu a răspuns:

Nu va merge, el este facut pentru 7, pentru 8 e alta mancare de peste

| beckham1 a răspuns:

Clar nu!

| alexbibi22 a răspuns:

Cum ai spus si tu "este pentru windows 7... nu va merge (puteai sa specifici ce driver)

| stlucian a răspuns:

Tu ce crezi?
Dece se fac drivere specifice?
Sistem/biti/an/tip/...
Poate ceva sa-ti mearga dar nu toate si in conditii optime!
thumbs up

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.