| nimicitorul a întrebat:

Este bun telefonul http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_live_with_walkman- 4111.php pentru temple run, subway surfers?

2 răspunsuri:
| Raluca2121 a răspuns:

Nu sunt sigura dar, daca nu are android mare(peste 2.7) nu o sa-ti mearga din cate stiu eu sau daca nu e iphone ceea ce nu e cazul.
Funda te rog big grin

| Knife00 a răspuns:

Da, scrie la specificatii ca are android versiunea 2.3 care se poate actualiza pana la android 4.0 ( Ice Cream Sandwich )..uhm..sistemul asta de operare cred ca il am si eu la telefon. Procesorul e ok, memoria la fel. Eu zic ca e ok telefonul pentru jocurile de acum. Unele vor rula putin in lag la telefonul ala, dar e ok.