| SorinRK a întrebat:

Hey.Când vreau să mă conectez pe un site, îmi apare chestia asta "You cannot access this page directly. (2)" Nu ştiu cum să rezolv problema asta,m-a tâmpit.Vă rog,spuneţi-mi ce să fac ca să mă pot conecta, Dau fundă pentru cel care îmi spune cum pot rezolva chestia asa.

1 răspuns:
| xPanth3r a răspuns:

Depinde de ce antivirus ai, daca ai antivirus care iti blocheaza navigarile trebuie sa intri in setari si sa-i setezi de acolo sa nu mai blocheze paginile!