| εмiLч97 a întrebat:

Hey guys :)
Am un telefon Samsung Galaxy Mini si o husa de telefon Mario Seppona care e pe exterior din piele neagra iar pe interior are o blanita "tunsa" scurt, rosie pentru ca ecranul sa fie curat atunci cand scoti telefonul. http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&biw=1280&bih=643
Faza e ca mi s-a deslipit/ros "clapitele" de sus, nu chiar cele de sus ci de unde sa fie cusut de jos si le-am ars putin.
Intrebarea este: i se poate intampla ceva rau telefonului?
ar trebui sa ma ingrijorez? Funda si voturi destepte/ folositoare

2 răspunsuri:
| zizuu a răspuns:

Nu e mai usor sa iti cumperi alta husa? pentru 10 lei... sincer acum chiar nu ai de ce sa iti faci griji happy

| andreea1889 a răspuns:

Eu cred ca se poate intampla ceva telefonului tau