| Mesitrax a întrebat:

In ce oras locuieste selena gomez?

36 răspunsuri:
| hapyyy a răspuns:

Din cate stie in malibu?

| hapyyy a răspuns:

Din cate stiu in malibu?

| RoxiGirl a răspuns:

Nu stiu prea sigur si nu vreau sa iti spun gresit...cumpara revista popcorn si acolo afli unde stau vedetele dor trebuie sa le trimit intrebarea prin scrisoare

| andreealovely a răspuns:

Hi,I am Selena's sister.Nobody know about me.I and my sister stay in L.A. California nearly of Hollywood.Bye!

| bv19444563 a răspuns:

Adevarat ea locuieste in california eu sunt fanul nr 1 si sunt baiat am 9 ani astept sa o intalnesc cu drag

| Robert_8942 a răspuns:

Pai daca are poze cu miley crus si cu jonas inseamna ca locuieste in Los Angeles.