| noname_1116 a întrebat:

Joc metin2 si stiu ca e in potriva regulamentului sa folosesc hack dar as vrea sa stiu cum se folosese Cheat Engime.
Raspunsul il vreau pentru saman nu sura, razboinic sau ninja.

Răspuns Câştigător
| maxQ a răspuns:

Intra in folderul de unde ai cheatul instalat si dai delete! fratimiu are admin pe metin...Ro

180 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum se foloseste Cheat Engime dar am vazut un videoclip pe internet despre folosirea lui dar nu am inteles nimic pentru ca nu era explicat cu voce tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog mult care are hack +9 sa baga id asta steaua_bv_2008 va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hack by banjo1 mane nu cai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ppu la ma inervati cu hackuyriele nu gasesc nici unul sa va ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate se folosesc la fel
nu este decat o diferenta, aceea este de setare
o sail interb pe un amic care are heck si iti dau raspunsul concret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce om laughing vrea sa foloseasca hack poate te prind lucru la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu scrie pe you tube "Metin Cheat engine 5. 4 si iti arata cum se foloseste dar ala nu e hack, e doar o prostie, eu am hack-uri adevarate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde iau cheat engine 5. 4 ai vreun site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma ajuta sa fac sa meraga cheat enigme trimiteti la dan_cosmin58

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razbonic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate cel mai bine cauti pe youtobe si nu te lua dupa toti noobi care zic ca nu ai voie sa fol cheat engine. e doar de frumusete oricum adica nu-ti creste atacu daca faci o arma de 75 +9 si o pui pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa selectezi ceva de acolo si sa dai next scann de doua ori si sa selectezi programele de pe Cheat Engime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu joc metin2 si vreau sa stiu si eu cum se foloseste cheat engime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau hack de yang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trimiti si mie hackul pe mess adresa mea este ali_alexsimut@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deunde pot descarca si eu hack de yang plzzzzzzzzzzzzz georgejupan95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fra si eu am vrut sa vad azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ter sa dai clik pe saman si spune parola si o sa ia lv 66 daca vrei asa altfel nu decei zii parola si contul okkkkkk!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai noname contacteaza-ma la ID jardelalin@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi bag pl cum dracu folosesc hack?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi bag pl cum dracu folosesc hack?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samani sunt slabi si avem nejoyede hack pentru ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nul folosi ca oricum e de frumusetea iventarului
doar in inventar tiarata itemul de +9 dar pe afara e tot aia de +cat avea el normal