| anonim_4396 a întrebat:

Jocul imvu -daca il instalez, imi baga cumva virusi?

16 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Daca nu-i virusat de unde vrei sa-ti bage virusi?
Sau vrei sa ghicim noi de unde l-ai luat sa-ti spunem daca-i virusat, sau nu?

| HappyPills a răspuns:

Nu intotdeauna,
depinde de unde il iei,

eu il am de pe site-ul oficial, si mi-a "comunicat" AVG-ul ca e ceva virus

| bossu_1735 a răspuns:

Da.si eu l-am instalat si mi s-a virusat calculatorul.mai bine nu il instala.

| YLLL a răspuns:

Nu stiu. dar eu cand ma jucam mi se stingea dintr-o data calculatorulstraight face.
thinking

| ing3rash_2017 a răspuns:

Pai eu l-am downloadat si nu are virushiwinking downloadeaza-l cu increderewinking kiss Pysikutz@ de ki0k0l@t@

| Aliiiiiiii a răspuns:

Si mie mi se restarteaza calculatorul cand joc imvu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nup ca mie nu mi-a bagat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand l-am instalat prima uara mi-a bagat virusi si a doua oara tot asa a fost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da iti baga virusi multi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mia stircat pcul imvu si kaneva... sti misa zis mi-a zis un pr ff bun d alu mwom cand a vnt la noi ca kaneva si imvu is virui dfapt dar au o infatisare sa zic asa d joc ARE FOARTE MULTI VIRUSI! chair mia STRICAT CALCULATORU IMVU jitu eu unu online care e virtual 3d cu chat si altele WWw.smalLworllds.com asta daca are virusi inseramna ca toate au dar va jur ca ast anul are rofl jucatil daca vreti daca nu nu va oblig

| raluuu10 a răspuns:

Pai eu am un laptop si un calculator prima oara l-am instalat pe calculator ca sa fiu sigura dupa site-ul oficial avea virusi mama mama dupa l-am sters si l-am instalat din nou nu mai are nimic pe laptop
a mers din prima fara virusi deci fara frica :*.

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Nu iti recomand sa joci
Joc de un an si sincer ma`m lasat pentru. ca mi-a bagat o multime de virusi. Cand intram pe site si ma logat pentru. credite sau shop antivirusurile ma anuntau ca e virus
Nu iti recomand!
Incearca alt ceva happy
Succes!

| Sophie90 a răspuns:

Si eu mi l-am pus de mai multe ori fiindca imi placea si nu il ascultam pe fratemiu si taicamiu cand imi spuneau sa nu il mai pun deoare ce a re virusi si ultima data cand mi l-am pus mi s-a stricat de tot. Acum am alt hard am impresia sau nu stiu cum se cheama si as vrea sa ma joc, dar prefer mai degraba sa imi mearga calculatorul decat sa ma joc imvu 2 saptamani.

| dydy334 a răspuns:

Depinde de ce antivirus ai tu....eu nu am avut virusi numai de la hack ..Bafta:* Funda?