| Num3Ascuns a întrebat:

Maine se vor face ore(clasele I-VIII)?

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu fac

| WestSid3 a răspuns:

Nici eu nu fac. smug
Avem cheff love struck

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Noua nu ne-a zis nimicstraight face deci ne ducemX-(

| Anonim_5535 a răspuns:

Nu, nu se fac...
Dar prezenta in scoala
Cu un carnet de elev
Pentru ati scrie mediile in carnet
Se poate...

| poechce a răspuns:

Depinde de şcoală. Eu mă duc.

| AndreeaG a răspuns:

Eu sunt a VI-a, si maine nu fac ore...Decat party:->

| Malvina24 a răspuns:

Depinde de scoala! eu nu ma duc daca iti stii mediile nu te duce! daca nu le stii ia carnetul de note du-te la scoala si roaga un profesor sa ti le comunice! bafta! o zi buna!

| Ramina a răspuns:

Eu nu ma duc love struck. unele scoli fac ore maine. unele nu fac.in unele se fac activitati.sau poti sa te duci doar pentru medii. depinde de scoala tongue

| Ea12345 a răspuns:

Eu st cls 8 si maine dam simulare la mate.sadMai mult de atat...

| Cretzule a răspuns:

Eu nu fac

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

La mine nu ca noi astia de a 8-a avem simulare de pe la 11 la mate

| cssandreea a răspuns:

Yo nu fac ore.de fapt fac dar numai cu diriga...organizam niste concursuri! fundita. te rog... pup!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asta stie numai diriginta tabig grin Unii fac...alti nu big grin
Eu una nu fac big grin Am scapathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a mai spus, eu am simulare la mate maine. Dar noi nu am facu nici astazi ore, deci in afara de simulare, nu cred ca se vor face ore. Oricum, se inchid mediile/s-au inchis si nu se mai pun absente. Ramai acasa, stai la caldura si permite-ti o zi de vacanta in plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi si maine eu merg la scoala, dar ne jucam. Maine stam doar o ora.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi facem doar 3 ore...si slea toate de dirigentie...si dam party!