| Shainitaini a întrebat:

Mi-am cumparat o tigara electronica aramax power si nu stiu ce s-a intamplat, cred ca ramas butonul de pornire apasat si s-a topit tot ce tine legat de plastic pe ea chiar si butonul de pornire de la baterie.Ce pot sa fac acum?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cumperi alta. Din moment ce totul e topit nu ai ce repara.

| baru a răspuns:

Renunta. Cu putina ambitie...

Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai cumparat-o de mai putin de un an si mai ai bonul de casa, atunci du-l inapoi in garantie!
Ai avut noroc ca nu s-a aprins si altceva, de exemplu hainele de pe tine sau alte materiale imflamabila din preajma.
In locul tau as cere un alt model, mai fiabil.