| ionela_5408 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la emaile, numărul de telefon nu îl mai am si nici my alternate email, însă stiu răspunsurile la întrebările secrete, dar atunci când dau forgot pasword îmi dă să scriu narul de telefon si my alternate email, doar atât. Știți vreo modalitate in care sa pot accesa întrebările secrete?

2 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Inainte de asta vad ca ai uitat gramatica, si n-ai cum sa iti uiti numarul de telefon sau sa nu mai ai.

| AlJahar a răspuns:

Depinde. Ai cont de yahoo sau gmail?