| herciupetrus a întrebat:

N-am sonor la calculator, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Instaleaza driverul pentru placa audio./ Vezi ce placa ai, cauta pe net numele +driver si instaleaza-l, apoi da restart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te asiguri ca boxele sau microfonul este pornit sau daca e stricat cheama pe cineva care se pricepe la calculatoare sa te ajute sa-l repari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ti ai instalat recent windowsul ai putea sa iti instalezi placa de sunet cu zice si psiholoaga care daca nu stiai s ar putea sa iti fie pe cd ul cu placa grafica, verifica,, master volumul" adica difuzorul din dreapta de langa ceas, verifica daca boxele iti sunt conectate ok in spate (verde la verde)

| andu_8743 a răspuns:

Ia-ti boxe:-bhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am sonor la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti cumperi unitate si monitor iti da niste cd-uri cu drivere si pe cd scrie ( drivers and utilities cd) si instalezi singur placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu