| cssmirel a întrebat:

Parerea voastra despre nokia 5800?

5 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

E destul de reusit, dar e greu de intretinut, am mai auzit ca exista probleme cu softu la update, probleme cu displayu'...acum fiecare cum are norocu laughing

| sensesDelight a răspuns:

E foarte fain, sinceră să fiu ți-l recomand. E șmecher, dar e destul de mărișor. Am mulți colegi care au Nokie 5800 și sunt mulțumiți de el. E rezistent și are toate utilitățile necesare. Altul mai bun ar fi Nokia 5530 XpressMusic, care seamănă foarte bine cu Nokia 5800 și Nokia 5230, numai că e mai micuț, îl poți ține cu ușurință în buzunar și din cauza asta e și mai rezistent. Are aceleași funcții ca și Nokia 5800, iar bateria ține numai 24 h pentru playlist, deci e foarte bun.
Dar tu alegi.

| Anna_3775 a răspuns:

Mie-mi place foarte mult! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vechi deja, cauta altul. Si nu e nici chiar reusit ca model, nu ca functii.

| denis_2129 a răspuns:

Este supeeeeeeeeeerrrrr NOKIA