| MSM19 a întrebat:

Particip la concursul Kubeti vanatoarea de vampiri si va rog daca cineva are dublura la orice insigna in afara de carte de vraji va rog trimitetimi codul am doar 10 ani si sunt in clasa a 4 si niciodata n-am castigat un concurs asa ca va rog din suflet sa-mi dati coduri! va iubesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau la schimb 5 insigne pentru cartea de vraji id gredmaster

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am doua carti cu tulpina de trandafir stefaniadiana55 si vreau cartea de vraji si oglinda.Am 9 ani si ma cheama Stefania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am nevoie de usturoi oglinda si sageata de argint dau la schimb scut tarus carte de vraji id reyrey0890@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu
tarus, tulpina de trandafir, apa sfintita, dar sa-mi dai si tu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1C7BF51E86
154F3A1E86
F5D731E866

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu 10 ani, si nu am b\nici o insigna plz sa imi dai si mie 0 insigna sau doua cate vreati ID:m. pitt28@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma dublura la jarush.cartea de vraji si vrajitor...contactati-ma pe alexandrescucristian1995.nu ma adaugati decat daca imi puteti schimba insignele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu trebuie sa astept pana maine sa introduc un cod azi m-am logat dati-mi si mie un cod nu am nici o insicna si am doar 9 ani clasa a4 a id cristina_frumusicaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ma sunt un super star id nuvil dau va rog eu frumos ziceti-mi coduri ca va cant un cantec
lacrima de cristal din
adincuri simt... o inima strapunsa de o sulita in adincul meu curge numai un singur sange... vil zic pe tot daca imi ziceti la tarus usturoi tulpina de trandafir soare carte de vraji si va dau si un scut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu coduri plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poim sam dublura oglinda am 9 NI SUNT IN A-3A

| edybarbu a răspuns:

Da

| edybarbu a răspuns:

Da

| edybarbu a răspuns:

Am oglinda, tulpina de trandafir, tarus, usturoisi atat. si vreau apa sfintita, scut si carte de vraji. daca vrei scriemi vreau

| ZIkkoo a răspuns:

Dau carte de vraji, soare, ustutoi si tulpina de trandafir... pe apa sfintita, tarus si oglinda... oricine, va rog
id mess: zicko_zic@yahoo.com

| ZIkkoo a răspuns:

Eu dau la schimb usturoi, sageata de argint, carte de vraji, soare si tulpina de trandafir doar pe apa sfintita, tarus si oglina!
va rog contactati-ma pe id: zicko_zic@yahoo.com

| ZIkkoo a răspuns:

Dau carte de vraji, sageata de argint, soare, usturoi, tulpina de trandafir... dar vreau tarus, oglinda si apa sfintita
id: zicko_zic@yahoo.com

| patrix99 a răspuns:

Si eu am 10 ani...

| MSM19 explică:

Nuna sunt msm19 doar ca nu m-am logat ascultati daca vreti sa ma contactati id-ul meu este sandra_19_cat

| MSM19 explică:

Dau carte de vraji si soare pentru sageata de argint si puterea vrajitorului
idiu meu e sandra_19_cat

| MSM19 explică:

Am oglinda si carte de vraji cine vrea idiu meu este sandra_19_cat le dau la schimb doar pentru sageata de argint chic puterea vrajitorului

| VladOne_7641 a răspuns:

Dau tulpina de trandafir (peste cateva zile sigur mai fac rost de dubluri ca le am pe toate ) pe sageata de argint id:vladone_thebest@yahoo.com

| bianca2011 a răspuns:

Pentru insigna soare codul e: 15603810e1
Pentri insigna vrajitor codul e: 1816711088

| Roger_9265 a răspuns:

1C21E37590 acesta este cod la oglinda.Si eu am tot 10 ani.