| DanielDanny a întrebat:

Poti sa iti pui masina la amanet pentru o suma mica, sa faci actele, dar sa pastrezi masina in perioada de imprumut?

Adica sa ti-o ia doar daca nu platesti la timp?

Ma gandesc ca fiecare amanet e diferit, depinde de ce intelegeri se pot face acolo!?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Toate au același principiu:aduci banii la timp, ok...nu,pa-pa bun amanetat.

| sierra1 a răspuns:

"Poti sa iti pui masina la amanet pentru o suma mica, sa faci actele, dar sa pastrezi masina"

e stupid: dispari sau o lovești și apoi ce?

| Vântulalb a răspuns:

Cei care fac astfel de afaceri nu sunt chiar atat de prosti. Nu se fac astfel de intelegeri. Opresc masina.