| vladd_9480 a întrebat:

Am cumparat recent un iphone 5s gold de pe eMag, si toate aplicatiile ce le descarc le instaleaza in limba chineza. Ce sa fac?

5 răspunsuri:

Trebuie sa intri in setari-limba (cu ajutorul dictionarului)

| Karla0809 a răspuns:

Caută in setări!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Sper ca asta să te ajute -> http://bit.ly/1AR9Fvk
Deși dacă telefonul e setat în limba română, iar aplicațiile se descarcă în chineză, nu știu ce poate să aibă. Spre să nu fie replica, nu știu.

| yocata a răspuns:

Salut! Din experinta stiu ca ceea ce ai tu este o replica.

| TygerSpeed a răspuns:

Trebe sa te duci in setari la limba si seteaza in engleza sau romana cum preferi big grin