| pantoficutoc a întrebat:

Am un telefon Samsung s5360 galaxy y si as dori sa aflu de la voi coduri secrete pentru orice( mai mult pentru difuzor, volum) Daca nu exista cod pentru volum pentru acest telefon va rog sa imi spuneti cum fac sa se auda mai puternic si mai tare difuzorul...Dau Fuuunda!

1 răspuns:
| Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

La telefoanele cu Android nu ai cum sa modifici volumul din coduri, doar din egalizator unde dai la personalizat si le dai pe toate la maxim mai mult nu ai ce sa ii faci.