| Gurgiu a întrebat:

Salut, as dori sa ma angajezez la o agentie de pariuri si cu nu stiu cum sa fac sa sun la ei la agentie sau cum?

3 răspunsuri:
| Sasukesmecherul a răspuns:

Suni la ei la agentie si vorbiti

| gabicoo a răspuns:

Ne spui nouă numele, prenumele, emailul și numărul de telefon. Vorbim noi cu seful de la agentie si esti ca și angajat.
Tu să le raspunzi imediat ce te cauta!

| Apokales a răspuns:

Ai putea sa cauti pe site-ul lor daca au o sectiune pentru cariera sau daca au vreun site. Sau ai putea sa intri pe site-uri specializate pentru angajare gen: eJobs, bestjobs, chiar si OLX are sectiunea locuri de munca. Vezi si tu.