| panteraX a întrebat:

Am un Samsung S5230 si cartela Cosmote! Am extraoptiunea 3075 si am vrut sa imi bag internet pe Telefon. Am trimis mesaj"A WNW" am confirmat am primitsetarile si le-am instalat. Acum incerc sa intru pe net si nu merge se incarca si nu se intampla nimic. Sau chinuit vreo 3 colegi si tot nimic. Am fost la Germanos si au zis ca e de la Browser asa ca mi-am luat Opera mini so Bolt dar acelasi lucru. Ste cineva cum as putea sa il fac sa meraga? Trebuie sa imi iau Fog sau sa las cartela asta? Multumeschappy...

1 răspuns:
| OctavianBlack a răspuns:

Poti sa consumi si credit ca sa intri pe internet.Iti ia intre 5-10 eurocenti pe ora cu cat stai mai mult cu atat iti ia mai putin