| Ghost99 a întrebat:

ce imi puteti spune despre liceele de Actorie?

3 răspunsuri:
| Frewwd a răspuns:

Proasta alegere.

| EuGeo a răspuns:

Poti sa faci Dinu Lippati din BUcuresti la sectia actorie sau Carmen Sylva din Ploiesti sectia actorie.

| SaveTheNature a răspuns:

Frumoasa meserie, dar prost platita.Au sanse cei foarte foarte foarte buni, sa aiba o cariera reusita sau cei cu relatii, pe la televiziuni.
Daca ai de gand sa mergi pe calea actoriei, trebuie sa iti placa foarte foarte mult, iar parintii sa aiba o situatie buna sa te poata sustine material vorbind. Altfel iti va fi greu. Dar ca si meserie -e superba.