Întrebare recomandată | heddy10 a întrebat:

Exista vreun loc sau zona la aeroportul Otopeni unde pot parca masina 2-3 minute cat iau pe cineva, fara sa fie nevoie sa platesc sau sa intru in parcarile cu plata de la sosiri/plecari care sunt super aglomerate?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai la plecari zona de drop off unde poti opri incarca descarca bagajele si sa pleci

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ieși din zona strictă a aeroportului și pe șosea sau stradă nu există semnul de parcare interzisă, parchezi acolo.

| 13ghete a răspuns:

Pana la urma cea mai OK varianta e sa intri in parcarile aglomerate!