| LaChatte a întrebat:

Stiti cam cat ar costa un Samsung Galaxy Alpha si cam cand ar aparea in Altex si eMag?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Samsung Galaxy Alpha va fi disponibil incepand cu luna septembrie si va fi oferit in versiuni coloristice pe negru, alb, auriu, argintiu si albastru. Pretul este deocamdata necunoscut.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Galaxy Alpha va fi disponibil începând din septembrie, dar Samsung nu a anunțat și prețul de comercializare. Zvonurile spun că prețul recomandat este de 599 Euro, însemnând că telefonul ar putea ajunge inițial în România la peste 3000 lei. Comparându-l cu Galaxy S5, care a ajuns acum la cca. 2300 lei, nu este chiar cea mai bună achiziție." - SURSA :
http://scinews.ro/samsung-galaxy-alpha-pret/

NU se poate estima data când va putea fi achiziţionat din Altex/eMAG!

Toate cele bune.