| Nastia a întrebat:

Stiti cumva o pensiune sau casa cu cazare pana in 90 de lei pe noapte la mare? oricare statiune?

1 răspuns:
| tulipenoir1996 a răspuns:

Iin Eforie Sud, camera dubla: 80 lei.zi

Vila dispune de 1 camera tripla, 3 camere duble si 2 apartamente.

Ca si dotari apartamentele sunt utilate cu frigider, aer conditionat, t v cablu, baie proprie si sunt alcatuite din living cu canapea extensibila si dormitor matrimonial.

Camerele[2 cu balcon, 2 cu terasa] au tv cablu, aer conditionat frigider si doua bai pe etaj.

Mobila este noua, iar curatenia se asigura zilnic.

In curte se afla un foisor cu 12 locuri la mese si barbeque.

Parcarea masinilor se face in fata si in interiorul curtii.

Facilitati cazare: se accepta animale, parcare, gradina/curte, foisor in curte, gratar/barbeque, loc amenajat de joaca

Facilitati camere: frigider in camera, baie pe hol, camere cu balcon, incalzire centrala, aer conditionat, baie in camera, camera cu TV
http://www.turistinfo.ro/......43126.html