| anonim_4396 a întrebat:

Sunt deschise caminele studentesti in orasele mari Cluj, Bucuresti sau orele se fac tot Online?

2 răspunsuri:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu stiu. Daca nu ma insel astfel de decizii (cu privire la orele online / fizic) sunt facute de fiecare facultate. Poti suna insa la numarul de telefon al facultatii tale sa intrebi care e faza cu caminele.

| Jany123Jane a răspuns:

In Bucuresti sunt, cel putin acolo unde studiez eu...noi platim caminul in fiecare luna, chiar daca facem doar online.