| Spintecatorul a întrebat:

Unde asi putea gasi rezultatele concursului EUROJUNIOR din aprilie 2009? Pe site'ul http://www.eurojunior.ro/ am gasit doar rezultatele din Aprilie 2010 si Noiembrie 2009. [Dau fundita] :D

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut peste tot dar nu gasesc nimica nuh dc nu gasesc de pe noiembrie 2010 deci imi scrie dar nu imi da decat raspunsurile straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EUROJIUNIOR editia din aprilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euro junior punctaje 2009 aprilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu meam inebunit capul cu google

| greenapple a răspuns:

Eu nu le gasesc pe cele din aprilie 2010...rolling on the floor Imi ca si mie cineva site-ul?

| DJ Next a răspuns:

Scrii pe google si vei gasi

| cryssajust4u a răspuns:

Fii atent da pe saitul euro junior si o sa gasesti sus care scrie concurs eurojunior intri acolo si iti arata

| justinaioana99 a răspuns:

Si eu vreau sa vad sa imi spuneti si mieeeeeeeeeeeeeeeeeee va rogggggggggg numele meu este : Masgras Justina sau Ioana cum sunt trecuta acolo de la scoala S. A. M. Costesti