| sasuke a întrebat:

Unde gasesc servere sped triburile

424 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google
scrie triburile speed free

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sp2.ro/triburile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://UpssTriburile.zapto.org ON! Cel mai bun server privat de triburile, diplomatie ON, profil ON, bb-codes ON, tradus 99% in ROMANA! Join ca sa crezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://UpssTriburile.zapto.org, server speed triburile, tradus 100% (Fisierele PHP DECRYPTATE), merge diplomatie, profil, bb-codes, mesaj de intampinare si multe altele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://UpssTriburile.zapto.org , server speed triburile, tradus 100% (Fisierele PHP DECRYPTATE), merge diplomatie, profil, bb-codes, mesaj de intampinare si multe altele !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://UpssTriburile.zapto.org ON! Cel mai bun server privat de triburile, diplomatie ON, profil ON, bb-codes ON, tradus 99% in ROMANA! Join ca sa crezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://upsstriburile.zapto.org sb triburile speed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai speed ce mere
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speed-triburile.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.triburile-speed.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://79. 118. 100. 14 este sv nou de 1 zi eu l-am deschis este deschis intre 10-23 are 1 lume cu viteza de 500 haideti la joc;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns anonim:
Http://79. 118. 100. 14 este sv nou de 1 zi eu l-am deschis este deschis intre 10-23 are 1 lume cu viteza de 500 haideti la joc;)

In legatura cu asta... e un sv foarte prost!
daca vrei til fac eu frumos (gratis) am observat ca nici macar nu ai scos textele alea de rahat... (reclamele cu premii de la extraterestrii)

Daca cineva are nevoie de ajutor pentru creearea unor asemenea servere va ajut eu GTATUIT!

Adresa mea de yahoo este : RADIO_PILDESTI@YAHOO.COM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tribul-free-speed.no-ip.biz/ intra aproape nonstop;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Server speed nou -nout viteza 30000, 5 sate la inceput voi trebuie doar sa le cresteti http://tiburile-speedy.zapto.org ce trebuie sa faceti este sa dati un click sa va inregistrati (fara multicont) si sa va logati nimic mai simplu...Haideti cu totii chemati-va si prietenii si haideti sa incingem un speed cum nu ati mai jucat niciodataDati mai departe sa afle toti! multumesc bafta la joc si prietenilor vostri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cateva bune cu viteza 4000 dar sunt ilegale si le inchid repede cei de la inno games asa ca e greu sa gasesti unul, de exemplu era unu pe www.infernal-wars.zapto.org si l-au sters, caut si eu dar nu sunt 24 de ore active, 7 zile din 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tribe.vastspot.com/ misto sv;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa iti creezi server privat de triburile acceseaza: http://de-toate.at.ua/ intri la sectiunea de forum(http://de-toate.at.ua/forum) si apoi intri la server privat de triburile...

| stoc a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi ma ajuti cu ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cur dupa ureche in gaura cea veche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah oamenilor.nu mai bagati porcarii ca mie nu mi-a mers nici unu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana km toate au fost varza rau de tot.nici una nu mi-a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge nici un
spuneti si voi unu care sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speedy-triburile.zapto.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speedy-triburile.zapto.org/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speedy-triburile.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://extr3am-wars.no-ip.biz incercati pe asta... e foarte nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http//extr3am-wras.no-ip.biz e nou si viteza de 1500 big grin on aproape non stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speed-triburile.zapto.org

Detalii:

Viteza:10. 000
Ferma:470. 000 la nivel 33(maxim)
Magazia:7. 000. 000 la nivel 30(maxim)

Trupele se fac in maxim intr-un minut
Cladirile maxim 20 de secunde;))

NON-STOP!

O sa apara o lume speed(adica cu ferma de 2 milioane, magazia 10 milioane, etc)

Spor la joc;)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://speedy-triburile.zapto.org/ de acum incolo va fi numai ON!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La adresa http://89. 38. 42. 31