| sasuke a întrebat:

Unde gasesc servere sped triburile

424 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect.vtn.area-zone.com Cel mai tare Server De CS, forumul nostru este http://area-zonecs.forumz.ro/vtnarea-zonecom-f141/, 24/24 online, va asteptam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu unul!

infernal-wars.com

e super, dar mai este unul pe carel stiu

tribul.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://war-zone.zapto.org/

Am sa incerc sa va fac o mica introducere :

- Non stop,deschis de ceva vreme utilat cu : diplomatie(au fost reparate bugurile care erau la diplomatie pe celelalte jocuri triburile),redenumire sate,mesaj de intampinare,grupe sate,sistem support,demolare cladiri,tradus 99%.In continuare se lucreaza la inceput nou si satele bonus.

Este doar o lume una speed deocamdata,pe urmatoarea lume va fi upgradat sistemul de demolare cladiri el fiind ca pe triburile.ro.

Serverul este utilat cu un forum frumusel http://war-zone.zapto.org/forum/.

ATENTIE : serverul va fi OFFLINE doar cand vom fi floodati.

Echipa War-Zone,va asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala ti-l faci tuh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triburile.zapto.org 24/7 100% Tradus + Add-ons

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://79. 113. 92. 146 un server foarte misto intrati si voi e aproape non-stop nu o sa regretati e bine facut serverul deci ce mai astetpati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://infernal-tribal.zapto.org/ Server de triburile Speed cautam jucatori multi contact : ionut_bossu_doja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://79. 113. 94. 190/ este un server aproape non-stop.viteza mare ferma 35000 si satele au puncte mai ridicate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://89. 34. 254. 124 este on 15/24 viteza maxima, cat de cat frumos, jucatori experimentati de pe www.triburile.ro DOAR lumea 1... cea mai tare lume... haideti si voi! eu sunt adminul si in joc apar sub numele de Sirmauryto :) va astept cu drag -Belike Server-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://79. 113. 88. 164/ este un server triburile speed.info la id:david_dulau@yahoo.ca pentru ca sa ramaneti online pe server cand ipu se schimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://5. 121. 77. 127/ cel mai nou si mai frumos server triburile speed! (trebuie hamachi) [daca nu aveti hamachi... dati add la ID:krashslayer]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay... Am eu server de triburile speed dar e prin hamachi deoarece am IP-ul dinamic. Este nou serverul si are viteza de 15. 000, in ferma incape cam 60. 000 in magazie 600. 000... Daca vrei sa joci intra pe http://speed-wars-2.blogspot.com/......urile.html si este un tutorial cum sa instalezi hamachi. e foarte simplu iti zic eu. nu dureaza mai mult de 2 minute. e un program de 3 MB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In urmatoarele ore va aparea cel mai tare server de triburile privat, LEGAL, adresa va fi http://ND-Speed.idle.ro, inca nu e terminat. Serverul se va numi ^_^N-D^_^, va fi deschis 20/24 - 24/24, pentru intrebari suplimentare ADD dragos_shadow SAU giani_vtn, Viteza va fi limitata pentru SPEED iar tot ce inseamna sat la MINUT va fi doar acolo, Supportul ^_^N-D^_^ va ureaza o zii buna! @ All rights reserver N-D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a deschis www.tribul.org - o adresa noua de joc browser triburile, momentan 1 lume: viteza 200x + 1 lume: viteza 3000x.
Adresa este in plina dezvoltare, este nonstop, suport pe forum 24/24h.
Se cauta staff (programatori php / persoane pricepute) pentru fixarea unor mici buguri intr-un timp mai scurt.
Va astept pe server, server pe care exista respect fata de jucatori nu batjocuri ca aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a deschis www.tribul.org - o adresa noua de joc browser triburile, momentan 1 lume: viteza 200x + 1 lume: viteza 3000x .

Adresa este in plina dezvoltare, este nonstop, suport pe forum 24/24h .

Se cauta staff (programatori php / persoane pricepute) pentru fixarea unor mici buguri intr-un timp mai scurt.

Va astept pe server, server pe care exista respect fata de jucatori nu batjocuri ca aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ds-lan-romania.forumz.ro/ votati ca vreti site ca altfel nu il deschide.aduceti si voi altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tribul.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://s13.bitefight.ro/user/bite/19108 aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun server...are program aproape non-stop. Site http://wovserver.tk si forum http://wovforum.tk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://192. 168. 10. 101/ este cel mai nou si mai frumos serv er speed triburile! adresa adminului este : krashslayer@yahoo.com va asteptam cu drag!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://192. 168. 10. 101/ Este cel mai nou si mai frumos server speed triburile! adresa adminului este : krashslayer@yahoo.com. Va asteptam cu drag!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tribul.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super server http://192. 168. 1. 2/index.php

viteza:200000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tribe.vastspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tribe.vastspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triburile.net