| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot plati factura enel?

9 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Eu platesc la CEZ si imediat sub sigla furnizorului si pe verso-ul facturii sunt scrise bancile, conturile si modalitatile de plata. Ar trebui ca si la Enel sa fie mentionate bancile si modalitatile de plata.

| cristi27 a răspuns:

De obicei merge la brd s-ar putea sa mearga si la alte banci

| mami a răspuns:

La Oficiile Postale din toata tara la, Agentzi Postali din sate, la casieriile Enel,
sper ca ti-am fost de folos cu informatzia aceasta

| elena21 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati: la casieriile Enel, la banci (BRD de exemplu), cu cardul la bancomat, prin internet banking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La incasator, la BRD sau unele oficii postale. Deh, la alte banci costa iar clientii au timp sa se plimbe. Toti avem un oficiu postal sau o filiala BRD langa bloc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stie cineva unde pot plati enel daca am ratacit factura?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pot face plati in avans

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru a plati esalonat o factura si pentru primul termen nu ai bani nu se poate baga sa platesti cu totu in cel de al doilea termen?