| skynet23 a întrebat:

Va rog raspundeti doar daca stiti fara alte comentarii care nu isi au rostul multumesc.
Vreau sa imi spuneti daca pe facebook in dreapta la evenimente din viata apare intro relatie cu... nu conteaza numele iar in stanga unde de obicei apare relatie nu e nimic... deci persoana mai e intro relatie sau apare doar ca un eveniment care a fost aveti aici o poza poate intelegi mai bine http://postimg.org/image/6yq4offit/

Răspuns Câştigător
| Loredanath a răspuns:

persoana nu mai este intr-o relatie apare doar la eveniment :*