Janina
| Janina a întrebat:

Vreau sa creez un "add location" pe facebook pentru firma mea. I
Firma are o pagina de facebook, unde cei interesati pot da like, dar as vrea ca atunci cand adaug o fotografie sa pot spune si locul unde a fost facuta.
Sper ca intelegeti ce vreau.
Multumesc!

1 răspuns:
| Directioner4ever13 a răspuns:

Intra pe fotografia respectiva si da click pe "editeaza". Sus iti va aparea o caseta pentru descriere... sub aceea mai este o caseta unde scrie "Unde a fost facuta aceasta fotografie? " si acvolo poti adauga locatia. Sper ca te.am ajutat big grin