| Anonimus4512 a întrebat:

Vreau sa inchiriez o garsoniera in zona piata mica din targu jiu, dar sa nu conste mai mult de 400 lei ma poate ajuta cineva sa gasec o astfel de garsoniera?

1 răspuns:
| GangsterMan a răspuns:

Intra pe piata de la A la Z. Acolo, pe site-ul lor online, gasesti diferite apartamente selectand categoria (Inchirieri/vanzari/cumparari) si apoi orasul/judetul. Apoi mai jos se gasesc cateva filtre de cautare, cum ar fi sa selectezi pretul maxim. Site-ul este http://www.piata-az.ro/anunturi/apartamente-1031. Sper ca de aici te vei descurca. Succes!