| Florin_4402 a întrebat:

Winrar Password Remover are cineva unul care sa mearga tot ce am gasit eu pana acum este cu parola sau cu cleanfile fileice... nimic gratis as fii foarte recunoscator daca cineva mi-ar da si mie unul care sa mearga multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.Parolele sun ecriprate iar singurele modalitati de a le sparge sunt : brutforce si dictionary attack.Nu le vei putea gasi nici cu un hex-editor.Si ti-as recomanda sa nu downloadezi tot ce gasesti pe internet.

1 răspuns:
| Florin_4402 explică:

Da multumesc... putin dezamagit dar multumesc