Apache
| Apache a întrebat:

Acum ca a aparut trailerul ...cum vi se pare gta 5?
http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs&feature=youtu .be

5 răspunsuri:
| bogdanmihai554 a răspuns:

Wow! grafica e tare, sper ca si gameplay-ul sa fie pe masura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow

| FuNNkY24 a răspuns:

Graffica. foarte reala! WoW

| OctaLoL a răspuns:

Pai un prieten de-al meu l-a vazut(eu i l-am aratat)si el o zis ca are grafica ca la GTA IV(el nu s-a jucat niciodata GTA IV)dar eu l-am contrazis pentru cqa are grafica mult mai buna.

Se pare ca Rockstar Games ne-a dat pe spate cu GTA V.

| CRISTY_6837 a răspuns:

LoL... Dupa ce succes a avut GTA IV asta cred ca va da pe spate toata lumea pot sa spun wow are grafica super tare ce sa mai Rockstar Games a facut un joc de milioane.Pacat ca are cerintelede system foarte mari si nu cred ca va apuca sa il joace toata lumeasad Si cred ca nici eucrying si nici alti crying