| Shrek32154 a întrebat:

Ajutor nu pot trece de misiunea learning to fly in gta san andreas nu pot conduce avionul acela nenorocit mereu ma incurc asa ca am gasit acest site care are numai salvari pentru joc http://www.gtasavegames.com/......one-County si nu stiu unde sa-l instalez mai exact il bag in gta san andreas user files dar tot de acolo unde eram mai inainte ma da funda cine imi zice si mie cum fac...in ce folder sa le bag etc.

1 răspuns:
| raducuu a răspuns:

Pai cand il pui acolo vezi sa fie sters cel vechi. Daca nu incearca de pe alt site.