| zaloz a întrebat:

Am auzit in jocul 4story ca ar exista diverse programe tip hack chiar daca eu stiua ca noua versiune nu permite vreun hack .Deci imi puteti da cateva informatii? (nume hack,de unde il pot lua ,ce face)

1 răspuns:
| Ciotu a răspuns:

Salut.Trebuie sa iti faci cont ca sa poti sa il downloadezi.Contul este gratuit.Hack-ul este demo version.Maxim 2/3 activari pe zi.Este cand il prinzi in toane bune :)) ca sa zic asa, si merge de mai multe ori, unele setari raman la el chiar daca iti apare ca a expirat trial-ul.
http://www.dr-bob-hilft.de/index.php? Download.
Hack-ul este in germana, iar eu stau prost cu traducerea. Sper sa te ajute.