| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un laptop acer aspire 5349. Mi-am instalat windows xp, problema este ca imi trebuie drivere.Am downloadat de pe siteu de la acer driver lan audio, dar cel de la placa video nu merge.Il instalez si la sfarsit imi da o eroare.imi trebuie urgent driver nu pot lasa laptopu asa. dau funda celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| CoolStyle99 a răspuns:

Imprumuta de la vreun prieten sau cumpara de pe la magazide de IT din oras...o sa te ajute acolo.