| marienutz17 a întrebat:

Am instalat gta 5 si mi am instalat un mod police, am facut totul ca la carte fix ca in tutoriale si m-am uitat la diferite mai la toate laughing si nu gasesc solutia....am stricat o tastatura si un mouse.Cand deschid cu RAGE PLUGINHook imi scrie asta

The current game version is not supported.

Installed game version: 350
Latest game version: 1032
Supported game versions: 1103

The installed game version (350) is not supported. This build of RAGE Plugin Hook is made for version 1103.

1 răspuns:
| RatoiulMacMac a răspuns:

Problema este de la versiunea jocului findca a avut loc un apdeit trebuie sa descarci alt mod de ex lspdfr este tot de politie daca nu merge descarca versiunea cea nouo de gta v