| catafan a întrebat:

Am interenet de la romtelecom 6Mbps si vreau sa tin server de cs.Am solicitat ip static dar nu merge cand il deschid din hlds imi arata 192.168.1.2 doar atat si ip-ul meu este altul.Am inteles ca trebuie sa fac niste setari la modem, am cautat pe youtube am gasit era ceea cemi trebuia pacat ca am o versiune mai noua a softului si nu stiu cum sa-l configurez ma poate ajuta cineva urgent?

1 răspuns:
| ddorian a răspuns:

Mai caută pe youtube. trabuie să faci nişte setări(port folwing)