| Loveisspecial a întrebat:

Am nevoie urgeeent de ajutor! Vrea sa imi instalez sims 2 si acolo imi cere un cod (registration code) big grin. Imi spuneti va rog si mie cateva coduri happy. Dau funda tongue!

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Regulamentar nu ar trebui divulgate codurile. Ar trebui sa il ai inscriptionat pe cutia de la cd codul daca ai cumparat jocul. In caz ca e "imprumutat" poti cere de la "cunoscatori" ca de exemplu "serials.ws" [tot ce ti-am spus e in scop educativ]. Cu placerehappy

| ingersaudemon a răspuns:

Gasesti sims 3 reloaded si merge